Oferta - branże

Branża technologiczna i instalacyjna.

Wykonujemy koncepcje i projekty zarówno procesowe jak i techniczne instalacji przemysłowych w zakresie doboru i roz-mieszczenia aparatury, orurowania a także przyłączy mediów energetycznych i kanalizacji. Posiadamy także bardzo duże doświadczenie w projektowaniu instalacji wykonanych z tworzyw sztucznych, instalacji co, kanalizacji przemysłowej i sieci wodociągowych, instalacji wysokociśnieniowych w tym instalacji przetwarzających media niebezpieczne i toksyczne.

Branża budowlana.

Wykonujemy projekty budowlane oraz wykonawcze zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i ogólnego. Głównie projektujemy obiekty budowlane pod wszelkiego typu instalacje przemysłowe, w tym realizujemy przebudowy obiektów dostosowujące je do nowych potrzeb. W budownictwie przemysłowym wyspecjalizowaliśmy się w opracowywaniu projektów m.in. mostów przenośnikowych, estakadach, konstrukcjach wsporczych pod urządzenia i instalacje. W ramach budownictwa ogólnego wykonujemy projekty budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, budynki rolnicze oraz projekty zagospodarowania terenu.

Branża mechaniczna.

Wykonuje projekty urządzeń typu zbiornikowego na różnorodne media, w tym także zbiorniki podlegające dozorowi technicznemu (UDT), wymienniki ciepła, mieszadła, zabezpieczenia chemoodporne i antykorozyjne, urządzenia linii produkcyjnych i transportu ciągłego - zasobniki, przesypy, przenośniki (zwłaszcza taśmowe), stacje przesypowe, wózki zrzutowe.

Projekty technologiczne montażu i demontażu zespołów lub urządzeń - operacje transportowe z użyciem wciągników lub wciągarek, tory jezdne wciągników.

Projekty układów napędowych maszyn i urządzeń, reduktory, przekładnie zębate, łańcuchowe, pasowe, konstrukcje stalowe - zespoły wsporcze, pomosty obsługowe, oprzyrządowanie do prac montażowych, spawalniczych, obróbki skrawaniem, kształtki rurowe, rozwinięcia elementów wykonanych z blachy - niezależnie od stopnia ich rozbudowania.

Branża elektryczna i akp.

Projektujemy instalacje siłowe nn i SN, układy automatyki, sterowania i sygnalizacji, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne. Cyfrowe systemy automatyki oparte na sterownikach programowalnych PLC i systemy DCS. Oprogramowanie sterowania i wizualizacji. Układy napędowe z wykorzystaniem przemienników częstotliwości.

Układy pomiarów i automatyki w oparciu o tradycyjne układy w systemie elektronicznym i sterownikowym.

 

"KONCEPT" Sp. z o.o. ul. Kuźnicka 1 72-010 Police tel.: 091 317 33 53

ProdeDesigned 2008 by Prode